2ce 1OL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2ce 1OL

2ce 1oL Yeni Bir DÜnya

2ce1ol PortalAnasayfaGaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Similar topics
Anahtar-kelime
Gazete Security movie ESET anket Arial Hangi hafıza Fortune Payback Soldier corel maker merkezi metastock Smart
En son konular
» AKAYEV.NET
sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Icon_minitimePtsi Nis. 27 2015, 15:47 tarafından 1OL(AZRAİL662)

» K-Lite Codec Pack Update 10.0.9 TR - indir Katılımsız
sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Icon_minitimeCuma Eyl. 26 2014, 23:00 tarafından kursunlu

» Microsoft Office 2013 Türkçe Orjinal 32&64 Bit Full Tek link indir
sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Icon_minitimeCuma Eyl. 26 2014, 22:59 tarafından kursunlu

» TÜM ÜYELERE
sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13 2014, 12:32 tarafından 1OL(AZRAİL662)

» Msn Messenger 2014
sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Icon_minitimeSalı Haz. 24 2014, 05:41 tarafından recep59

» Web Creator 5.1
sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Icon_minitimeC.tesi Haz. 21 2014, 02:52 tarafından recep59

» PC Kaleci 2014
sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Icon_minitimeSalı Haz. 17 2014, 01:03 tarafından recep59

» yeni dünya Dünya düzensizliği
sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Icon_minitimeÇarş. Haz. 11 2014, 14:23 tarafından Recep Öztürk

sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Icon_minitimeÇarş. Haz. 11 2014, 14:18 tarafından Recep Öztürk

sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Icon_minitimeÇarş. Haz. 11 2014, 14:14 tarafından Recep Öztürk

» DriverPack Solution 13 Final Full Download indir
sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Icon_minitimeÇarş. Haz. 11 2014, 14:10 tarafından Recep Öztürk

sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:)

+3
darkprens23
nikotin13
pasha
7 posters
YazarMesaj
pasha
Admin-Usta
Admin-Usta
pasha

İletisi : 2ce1ol
Deneyim :
sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Right_bar_bleue

Seviye :
sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Right_bar_bleue

Saygınlık :

Aktiflik :

Rep Puanı : 7
Rep Gücü : 107

sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Empty
MesajKonu: sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:)   sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Icon_minitimePerş. Mart 13 2008, 12:11

Sagopanın Dissini dinlemeyenler burda yazılanlardan hiç bişey anlamayacaklardır.Boşa okumasınlar
Ayrıca parçayıda açın dinleyin

Kanky-C:Abi Sagopa bizim disse cevap göndermiş.

Kanky-C:Abi 23 dakka 45 saniye parçanın uzunluğu
Ceza:One lan.23 dakka ne yazmış bu Allah'ın Sagosu
CEza:Aç dinleyelim.

Ceza:Olum bu bizim neyim varki intro be neyse dur
Kanky-C:Abi senin göbek adın dilavermi?
Ceza:Yok olm sallamış işte
Kanky-C:Abi bu sana benzeyen coni maykıl kim
Ceza:kes len

Kanky-C:Harbi abi sen tilkiyi niye sattın.
Ceza:O beni sattı askere gitme dedim ben kaçtım o gitti

Kanky-C:Ağlama abi rap hayatın bitsede ben yanındayım
Ceza-:Allah razı olsun

Kanky-C:Sen askere niye gitmedin abi
Ceza-:Çürük yazdılar olum
Kanky-c:Nereye abi
Ceza:Şu an üzerinde oturoyurm
Kanky-C:Yapma ya geçmiş olsun tecavüzmü m08:
Ceza:Senin sülalene diss atarım.Kıl dönmesi vardı
Kanky-C:Tamam abi kızma sorry

Ceza:Ne bakıyorsun olm
Kanky-c:Abi diyorya Sago kendine kötü gözlerle bak diye bende kötü bir gözle bakıyorum sana
Ceza Dissecem şimdi seni

Ayben:Selam
Kanky-C:selam abla Sagopa parçasında senden de bahsetmiş
Ayben:Hadi ya meşhur oldum desene
Kanky-C:Valla öyle

Kanky-C:Abi sana yalaka dedi
Ceza Duydum
Ayben:Terbiyesiz

Kanky-C:İmam nikahımı yaptın abi sen bu devirde varmı öyle saf kız
Ceza:Saf ve temizdir benim karım.
Kanky-C:Ondan senle birlikte ehueeuheuhe
Ceza:Fak!
Kanky-C:

Kanky-C:Abi Adamın Allah'ına küfür mü ettin
Ceza:Ağzımdan kaçtı.

Kanky-C:Abi kara saplı falan ne iş
Ceza:Şeker olm şeker tadı çok güzel Şok şeker
Kanky-c:Anladım abi

Kanky-C:Şu albüm kapaklarına bi bakıyım ben..Valla sagopa yazıyor abi doğru söylemiş adam.
Ceza Parasını verdikde yaptırdık olm.
Kanky-C:tabi abi tabi

Kanky-C:Ya evet abi niye testislerini tutuyon televizyonda kaşıntı felan varmı ya
Vitesmi değiştiriyon Yoksa azıyonmu ehueuheuheu
Ceza:Stil olm o kimse anlamaz benden başka

CEza:Nere gidiyosun len
Kanky-C:Şeker almaya gidiyorum abi Rapi şaha kaldırmak için
Ceza:Otur len yerine.Manyak herif

Kanky-C:Ne dersin abi yazalım bi Diss
Ceza:duymuyonmu adam ne diyo.Bir diss daha atarsak bu sefer 1 saatlik parça yapar
İşin yoksa ordaki cümleleri çöz
Kanky-C:Evet abi çok derin anlamlarla bindirmiş sana
Ceza:Bende sana bindirecem şimdi
Kanky-C: :S

Ceza:Bu dissten feyz almak lazım.
Kanky-c:Aynen abi çok ders var burda
Ceza:Aha buldum
Kanky-c:NEyi buldun abi.Roccoları nereye sakladığınımı
Ceza:Hayır.Yeni parçamın ismini buldum Feyz Al
Kanky-C:Abi süpersin ya brawo

Ceza:Öyleyim tabi.Ben stüdyoya gidiyorum gelsene
Kanky-c:Yok abi ben şu Sagopanın Dissi bidaha dinleyim gelirim.
CEza::@
nikotin13
Sınırda
Sınırda
nikotin13

Deneyim :
sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Left_bar_bleue21 / 10021 / 100sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Right_bar_bleue

Seviye :
sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Left_bar_bleue21 / 10021 / 100sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Right_bar_bleue

Saygınlık :

Aktiflik :

Rep Puanı : 0
Rep Gücü : 5

MesajKonu: Geri: sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:)   sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Icon_minitimeCuma Haz. 20 2008, 14:58

:D :D züper yha :D:D
darkprens23
Moderator
Moderator
darkprens23

Erkek
İletisi : Arkadaşlarım , Abilerim : Yaptığım devamsızlıktan ötürü çok özür dilerim fakat güzel bir yaz dönemini tekrar sizlerle geçireceğim için çok mutluyum. İyi Paylaşımlar
Deneyim :
sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Left_bar_bleue59 / 10059 / 100sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Right_bar_bleue

Seviye :
sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Left_bar_bleue89 / 10089 / 100sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Right_bar_bleue

Saygınlık :
sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Left_bar_bleue60 / 10060 / 100sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Right_bar_bleue

Aktiflik :
sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Left_bar_bleue45 / 10045 / 100sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Right_bar_bleue

İşletim Sistemi : sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Yk-xp10
Ruh Hali : sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Calisi10
Rep Puanı : 5
Rep Gücü : 187

MesajKonu: Geri: sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:)   sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Icon_minitimePtsi Haz. 23 2008, 18:52

manyak birşeymiş sagol da bu dissi nerden bulurum
https://2ce1ol.yetkin-forum.com
CyberTrouble
İyice Isındı
İyice Isındı
CyberTrouble

Deneyim :
sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Right_bar_bleue

Seviye :
sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Right_bar_bleue

Saygınlık :

Aktiflik :

Rep Gücü : 3

MesajKonu: Geri: sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:)   sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Icon_minitimePaz Kas. 30 2008, 23:01

Paranı Verdime cevap yazamyan bir adam cezaya bunu sçyletse nolur herkes dinlesin paranı verdim direbi track sansardan
SnaROnE258
Bizden
Bizden
SnaROnE258

Erkek
İletisi : SnaROnE258
Deneyim :
sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Left_bar_bleue30 / 10030 / 100sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Right_bar_bleue

Seviye :
sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Left_bar_bleue30 / 10030 / 100sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Right_bar_bleue

Saygınlık :
sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Left_bar_bleue33 / 10033 / 100sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Right_bar_bleue

Aktiflik :
sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Left_bar_bleue34 / 10034 / 100sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Right_bar_bleue

İşletim Sistemi : sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Yk-vis14
Rep Puanı : 43
Rep Gücü : 43

MesajKonu: Geri: sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:)   sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Icon_minitimeCuma Ara. 05 2008, 14:50

saollll güzel
death44
Yeni Üye
Yeni Üye
death44

Deneyim :

Seviye :

Saygınlık :

Aktiflik :

Rep Gücü : 1

MesajKonu: Geri: sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:)   sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Icon_minitimeC.tesi Ara. 27 2008, 10:56

Smile Smile Smile
OrginaL BisHiyy :D
death44
Yeni Üye
Yeni Üye
death44

Deneyim :

Seviye :

Saygınlık :

Aktiflik :

Rep Gücü : 1

MesajKonu: Geri: sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:)   sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Icon_minitimeC.tesi Ara. 27 2008, 10:57

şaşkın HeLaL qardes coq eglenceli bishiy olmusss ++++++repppppppp deee nsl rep weriyoss :D yeni üye oldum buraya onun icin bilmiyorum sen bi goster bende sana +rep werimm
aslan414
Bizden
Bizden
aslan414

Deneyim :

Seviye :

Saygınlık :

Aktiflik :

Rep Puanı : 1
Rep Gücü : 29

MesajKonu: Geri: sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:)   sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:) Icon_minitimePaz Ocak 25 2009, 18:28

süper paylaşım

sagonun diss ini duyan ceza kanky-c ve aybenin diyalogları:)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CEZA VE SAGONUN SORUNU NE?