2ce 1OL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2ce 1OL

2ce 1oL Yeni Bir DÜnya

2ce1ol PortalAnasayfaGaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Similar topics
    Anahtar-kelime
    metastock Soldier movie hafıza maker Gazete Security Arial ESET corel merkezi Smart Hangi Fortune Payback anket
    En son konular
    » AKAYEV.NET
    Samimi Niyet ve Dua Icon_minitimePtsi Nis. 27 2015, 15:47 tarafından 1OL(AZRAİL662)

» K-Lite Codec Pack Update 10.0.9 TR - indir Katılımsız
    Samimi Niyet ve Dua Icon_minitimeCuma Eyl. 26 2014, 23:00 tarafından kursunlu

» Microsoft Office 2013 Türkçe Orjinal 32&64 Bit Full Tek link indir
    Samimi Niyet ve Dua Icon_minitimeCuma Eyl. 26 2014, 22:59 tarafından kursunlu

» TÜM ÜYELERE
    Samimi Niyet ve Dua Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13 2014, 12:32 tarafından 1OL(AZRAİL662)

» Msn Messenger 2014
    Samimi Niyet ve Dua Icon_minitimeSalı Haz. 24 2014, 05:41 tarafından recep59

» Web Creator 5.1
    Samimi Niyet ve Dua Icon_minitimeC.tesi Haz. 21 2014, 02:52 tarafından recep59

» PC Kaleci 2014
    Samimi Niyet ve Dua Icon_minitimeSalı Haz. 17 2014, 01:03 tarafından recep59

» yeni dünya Dünya düzensizliği
    Samimi Niyet ve Dua Icon_minitimeÇarş. Haz. 11 2014, 14:23 tarafından Recep Öztürk

Samimi Niyet ve Dua Icon_minitimeÇarş. Haz. 11 2014, 14:18 tarafından Recep Öztürk

Samimi Niyet ve Dua Icon_minitimeÇarş. Haz. 11 2014, 14:14 tarafından Recep Öztürk

» DriverPack Solution 13 Final Full Download indir
    Samimi Niyet ve Dua Icon_minitimeÇarş. Haz. 11 2014, 14:10 tarafından Recep Öztürk

Samimi Niyet ve Dua

3 posters
    YazarMesaj
    aslınur
    Yeni başlıyor
    Yeni başlıyor
    aslınur

İletisi : 2ce1ol
    Deneyim :
    Samimi Niyet ve Dua Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Samimi Niyet ve Dua Right_bar_bleue

Seviye :
    Samimi Niyet ve Dua Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Samimi Niyet ve Dua Right_bar_bleue

Saygınlık :

Aktiflik :

Rep Puanı : 0
    Rep Gücü : 0

Samimi Niyet ve Dua Empty
    MesajKonu: Samimi Niyet ve Dua   Samimi Niyet ve Dua Icon_minitimeÇarş. Mart 05 2008, 22:05

Ebu Hüreyre rivayet ediyor: 'Sizden önce geçenlerden üç kişi çocuklarının geçimini sağlamak için yola koyuldular. O sırada yağmura tutuldular. Bunun üzerine bir mağaraya sığındılar. Daha sonra bir kaya parçası düşerek mağaranın ağzını kapattı. Aralarında şöyle konuştular: Mahvolduk,taş düştü. Bunun sebebini yalnız Allah bilir. Yaptığımız en güzel davranışları dile getirerek Allah a dua etmekten başka çaremiz yoktur.İçlerinden biri anlatmaya başladı: Allahım hoşuma giden bir kadın vardı.Ona sahip olmak istedim.Fakat o kabul etmedi. Bunun üzerine bir miktar para verdim.Kabul etti.Tam ona yaklaşacağım sırada vazgeçtim.Bilirsinki bundan sırf senin rahmetini kazanmak,azabına uğramamak için uzaklaştım.ŞU KAYAYI BİZDEN UZAKLAŞTIR.Deyince kaya parçası bir miktar açıldı. Diğeri şöyle anlattı:Yarabbi, bilirsin,benim çok yaşlı anne-babam vardı.Onlara akşam sütünü içirmeden ne çocuklarıma ne de başkalarına bir şey içirmezdim.Birgün odun toplamak için uzağa gittim. Döndüğümde onlar uyumuştu.Akşam sütlerini hazırladım,fakat onlar uykudaydı.Onlar içmeden önce çocuklarımla birlikte akşam sütü içmeyi uygun bulmadım.Onlar uyanıncaya kadar süt kabı elimde olduğu halde bekledim.Sonunda sabah oldu,uyandılar ve sütlerini içtiler.Allahım,eğer bunu sırf senin rızanı kazanmak için yapmışsam şu kayayı buradan uzaklaştır. dedi.Bunun üzerine kaya parçası biaz daha açıldı.Fakat çıkılacak gibi değildi.Sonra bir diğeri şöyle anlattı:Allahım bilirsin bir gün işçi tutmuştum.Yarım gün çalıştı.Ücretini verdim.Kızarak ücretini almadı.Çekip gitti.Ben her çeşit maldan onun hesabına çoğalttım.Bir zamansonra ücretini almaya geldi. Ben de; Şu gördüklerinin hepsini al,tamamı senindir,dedim.İstesem yalnız önceki ücretini verir,diğerlerini vermezdim.Allahım bilirsin ki,bunu sırf senin rahmetini umduğum,azabından korktuğum için yaptım.Şu kayayı burdan uzaklaştır. dedi.Kaya parçası bütünüyle kalktı.Onlarda çıkıp yola koyuldular.
    pasha
    Admin-Usta
    Admin-Usta
    pasha

Deneyim :
    Samimi Niyet ve Dua Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Samimi Niyet ve Dua Right_bar_bleue

Seviye :
    Samimi Niyet ve Dua Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Samimi Niyet ve Dua Right_bar_bleue

Saygınlık :

Aktiflik :

Rep Puanı : 7
    Rep Gücü : 107

MesajKonu: Geri: Samimi Niyet ve Dua   Samimi Niyet ve Dua Icon_minitimeSalı Mart 25 2008, 23:26

Ne denilebilinir ki ya
    karagöz
    HALİFE
    HALİFE
    karagöz

Erkek
    İş/Hobiler : talebe
    Lakap : heyeka
    Deneyim :
    Samimi Niyet ve Dua Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Samimi Niyet ve Dua Right_bar_bleue

Seviye :
    Samimi Niyet ve Dua Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Samimi Niyet ve Dua Right_bar_bleue

Saygınlık :

Aktiflik :

İşletim Sistemi : Samimi Niyet ve Dua Yk-vis11
    Ruh Hali : Samimi Niyet ve Dua Olgun10
    Rep Puanı : 8
    Rep Gücü : 115

MesajKonu: Geri: Samimi Niyet ve Dua   Samimi Niyet ve Dua Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21 2008, 09:14

Yüce Allah'a isteklerimizi dua ile dile getirelim ama bir şey istemeye yüzümüz olsun...

Samimi Niyet ve Dua
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Namazlarda niyet