2ce 1OL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2ce 1OL

2ce 1oL Yeni Bir DÜnya

2ce1ol PortalAnasayfaGaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Similar topics
    Anahtar-kelime
    Hangi anket ESET Security movie Soldier maker Fortune Payback corel hafıza Gazete Smart metastock Arial merkezi
    En son konular
    » AKAYEV.NET
    Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Icon_minitimePtsi Nis. 27 2015, 15:47 tarafından 1OL(AZRAİL662)

» K-Lite Codec Pack Update 10.0.9 TR - indir Katılımsız
    Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Icon_minitimeCuma Eyl. 26 2014, 23:00 tarafından kursunlu

» Microsoft Office 2013 Türkçe Orjinal 32&64 Bit Full Tek link indir
    Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Icon_minitimeCuma Eyl. 26 2014, 22:59 tarafından kursunlu

» TÜM ÜYELERE
    Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13 2014, 12:32 tarafından 1OL(AZRAİL662)

» Msn Messenger 2014
    Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Icon_minitimeSalı Haz. 24 2014, 05:41 tarafından recep59

» Web Creator 5.1
    Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Icon_minitimeC.tesi Haz. 21 2014, 02:52 tarafından recep59

» PC Kaleci 2014
    Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Icon_minitimeSalı Haz. 17 2014, 01:03 tarafından recep59

» yeni dünya Dünya düzensizliği
    Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Icon_minitimeÇarş. Haz. 11 2014, 14:23 tarafından Recep Öztürk

Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Icon_minitimeÇarş. Haz. 11 2014, 14:18 tarafından Recep Öztürk

Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Icon_minitimeÇarş. Haz. 11 2014, 14:14 tarafından Recep Öztürk

» DriverPack Solution 13 Final Full Download indir
    Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Icon_minitimeÇarş. Haz. 11 2014, 14:10 tarafından Recep Öztürk

Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç)

4 posters
    YazarMesaj
    D10JU
    Admin Vezir
    Admin Vezir
    D10JU

Erkek
    İş/Hobiler : PC-MÜZİK
    Lakap : D10jU
    İletisi : 2ce1ol
    Deneyim :
    Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Right_bar_bleue

Seviye :
    Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Right_bar_bleue

Saygınlık :

Aktiflik :

İşletim Sistemi : Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Yk-vis14
    Ruh Hali : Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Nerede10
    Rep Puanı : 55
    Rep Gücü : 770

Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Empty
    MesajKonu: Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç)   Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Icon_minitimePaz Şub. 24 2008, 16:19

Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) L_5104d12b9ceb6631f910d3bbd3ddc488

1993 yılından bu yana büyük ilgi gören iki albümün altına imzasını atan Gece Yolcuları, üçüncü albümleri olan ''Kalbin Kadar Yakın'' ile Şubat ayında dinleyicilerinin karşısına çıkıyor.
    Daha önceki albümlerde olduğu gibi yine aranjör Cem Özkan ile çalışmayı seçen Gece Yolcuları'nın bu albümde birlikte çalıştığı isimlerin arasında tanıdık bir ses yer alıyor.

Bahsettiğimiz isim hepimizin çok yakından tanıdığı,daha önce benzer çalışmalarına tanık olduğumuz ve askerliği sebebiyle bir süredir sesinden mahrum kaldığımız Ramiz.
    Ramiz'de bu farklı albümün iki parçasında Gece Yolcuları'na eşlik ediyor.

On iki yeni şarkı ve sürpriz bir cover parçanın yer aldığı albümde grup, soundlarındaki farklılık ve şarkı sözlerindeki özenle dikkat çekiyor.

Albümün tanıtım konseri ise 27 Şubat 2008 Perşembe akşamı Balans’ta gerçekleşecektir..

Gece Yolcuları Kimdir?

Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Geceyolcularal2

* 1993 Yılında kuruldu ve 5 kişiden oluşuyor,

* "Yaban Gülü" parçasına çekilen video MTV Europe'da Exclusive yayınlanmış ve bu parçası MTV de sıradışı bir övgü ile taçlandırılmıştır,
    http://www.2ce1ol.yetkin-forum.com
    pasha
    Admin-Usta
    Admin-Usta
    pasha

Deneyim :

Seviye :

Saygınlık :

Aktiflik :

Rep Puanı : 7
    Rep Gücü : 107

MesajKonu: Geri: Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç)   Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Icon_minitimeC.tesi Mart 01 2008, 11:18

nedir bu eski sarkılardan medet umma cabası.bu kadar güzel bi gurup hiçmi sarkı yazamaz anlamam hiç.paylaşım için sagol arkadasım..
    1OL(AZRAİL662)
    PRENS-Kurucu
    PRENS-Kurucu
    1OL(AZRAİL662)

Erkek
    İş/Hobiler : PC Beat
    Lakap : AZRAiL662
    İletisi : Allah'tır tek hakim
    Ağa kim?
    Paşa kim?
    Deneyim :

Seviye :

Saygınlık :

Aktiflik :

İşletim Sistemi : Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Yk-mac10
    Ruh Hali : Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Asik10
    Rep Puanı : 181
    Rep Gücü : 2273

MesajKonu: Geri: Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç)   Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Icon_minitimeC.tesi Mart 01 2008, 11:20

Güzel grup falan yok ortada olsaydı oturur 2 satır yazarlardı.Piyasada adam gibi sanatcı kaç tane ?

https://2ce1ol.yetkin-forum.com
    pasha
    Admin-Usta
    Admin-Usta
    pasha

Deneyim :

Seviye :

Saygınlık :

Aktiflik :

Rep Puanı : 7
    Rep Gücü : 107

MesajKonu: Geri: Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç)   Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Icon_minitimeC.tesi Mart 01 2008, 11:28

dogrusun 1ol...
    recep59
    Ayın üyesi
    Ayın üyesi
    recep59

Erkek
    İletisi : Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) K-863409-kahve
    Deneyim :
    Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Left_bar_bleue30 / 10030 / 100Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Right_bar_bleue

Seviye :
    Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Left_bar_bleue39 / 10039 / 100Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Right_bar_bleue

Saygınlık :
    Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Left_bar_bleue30 / 10030 / 100Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Right_bar_bleue

Aktiflik :
    Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Left_bar_bleue35 / 10035 / 100Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Right_bar_bleue

İşletim Sistemi : Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Yk-mac10
    Ruh Hali : Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Korkak10
    Rep Puanı : 10
    Rep Gücü : 257

MesajKonu: Geri: Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç)   Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05 2009, 13:55

Dün gece Is ArkadasI ile yolculuk ederken arkadas acIktI o´na yarIm bir Döner aldIm. Sonra masaya iki tane gelmez mi ?... Restaurant Personeli Dönere bakar durur bende arkadas ile muhatap ederken biraz hizli ye sunu´da kalkalIm deyince sen yemicen mi dedi yok ben bir Döner istedim ac degilim dedim.

Is arkadasI kabarIk hesabi verirken cok sinirlendi bende durumu izah ettim Personel bana TÜrkiye´den yeni geldi dedi tamam bunu tercüme ettim is arkadasI tatmin degil bana ne kardesim ben bir Döner istedim. Ben gülerek dIsarI ciktim o esnada biri yanina yaklasmIs SECurity yaziyor olm bak beni dellendirme diyor. Ben biraz daha ciddi is arkadasInI tutarak ve yüzüne bakarak o´nu disarI attim polis cagiracam dedi burada demokrasi var burasI almanya dedi bosver dedim Polis beni sorularIyla sIkar bunlar isyeri sektir et gitsin.

Su mübarek ramazan ayInda Lokantalar üc kurus daha fazla kazanayIm diye müsteriye böyle davranmamalI degil mi !... scratch

Gece Yolculari Ft Ramiz : Değer Mi? (Hiç)
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » on gece