2ce 1OL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2ce 1OL

2ce 1oL Yeni Bir DÜnya

2ce1ol PortalAnasayfaGaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Similar topics
    Anahtar-kelime
    Security metastock Arial movie Gazete hafıza corel merkezi Smart Hangi maker ESET Fortune anket Soldier Payback
    En son konular
    » AKAYEV.NET
    3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu Icon_minitimePtsi Nis. 27 2015, 15:47 tarafından 1OL(AZRAİL662)

» K-Lite Codec Pack Update 10.0.9 TR - indir Katılımsız
    3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu Icon_minitimeCuma Eyl. 26 2014, 23:00 tarafından kursunlu

» Microsoft Office 2013 Türkçe Orjinal 32&64 Bit Full Tek link indir
    3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu Icon_minitimeCuma Eyl. 26 2014, 22:59 tarafından kursunlu

» TÜM ÜYELERE
    3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13 2014, 12:32 tarafından 1OL(AZRAİL662)

» Msn Messenger 2014
    3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu Icon_minitimeSalı Haz. 24 2014, 05:41 tarafından recep59

» Web Creator 5.1
    3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu Icon_minitimeC.tesi Haz. 21 2014, 02:52 tarafından recep59

» PC Kaleci 2014
    3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu Icon_minitimeSalı Haz. 17 2014, 01:03 tarafından recep59

» yeni dünya Dünya düzensizliği
    3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu Icon_minitimeÇarş. Haz. 11 2014, 14:23 tarafından Recep Öztürk

3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu Icon_minitimeÇarş. Haz. 11 2014, 14:18 tarafından Recep Öztürk

3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu Icon_minitimeÇarş. Haz. 11 2014, 14:14 tarafından Recep Öztürk

» DriverPack Solution 13 Final Full Download indir
    3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu Icon_minitimeÇarş. Haz. 11 2014, 14:10 tarafından Recep Öztürk

3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu

YazarMesaj
    ismail_srp
    Bizden
    Bizden
    ismail_srp

İletisi : 2ce1ol'u seviyoruz
    Deneyim :
    3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu Left_bar_bleue0 / 1000 / 1003D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu Right_bar_bleue

Seviye :
    3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu Left_bar_bleue0 / 1000 / 1003D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu Right_bar_bleue

Saygınlık :

Aktiflik :

İşletim Sistemi : 3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu Yk-xp10
    Ruh Hali : 3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu Calisi10
    Rep Puanı : 0
    Rep Gücü : 357

3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu Empty
    MesajKonu: 3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu   3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu Icon_minitimeCuma Kas. 09 2012, 21:42

3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu 1f116df77caeeb364014c28

3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu L00shot11up1

3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu L00shot11up1

3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu Ads305zul3yt4

Oyunu ilk çalıştırdığımızda simulasyon ayarlarını yüklüyor bu biraz sürüyor bu bittikten sonra oyun açılıyor bir pencere içinde bize seçenekler sunuyor ilk olarak ehliyet tipini seçebilirsiniz.Ehliyet Tipi bildiğiniz gibi arabalara göre değişiyor mesela (B) tipi normal 4 tekerlekli araçlar için verilir diğer ehliyet tipleri ise uzun araç,iş makinası,yolcu taşımacılığı,2 tekerleklliler gibi değişir bu ayarı seçtikten sonra seviye ayarı yapabiliyorsunuzu normalde 1 lvl'den başlıyorsunuz isterseniz kendiniz yükseltebilirsiniz.

Oyun başladıktan sonra gerçek hayattaki gibi herşey yine normal kurallardan oluşuyor.kuralları çiğnerseniz sizi hemen uyarıyor ve puan alamıyorsunuz oyunda bir puan sistemi bulunuyor sizin sürüşünüze göre puan veriliyor kırmızı ışıkta durcaksınız çizgiyi geçtiğiniz anda puan gider sinyal vermeniz şart , trafik tabelalarına uymanız gerekiyor mesela sollama yasağı olan yerde sollamam yaparsanız puanınız gidiyor yani anlıyacağınız gerçek hayatta ne varsa o ama gerçek hayatta yapay zeka diye bişey yok etraf zekası gelişmemişlerle dol yani gerçek hayatta trafik şakaya gelmez oyunda ise istedğiniz kadar çarpın nasihat gibi oldu ama neyse...

Sistem Gereksinimleri:

150 MB HardDisk Boşluğu
    64 MB ram
    300 MHZ işlemci

3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu Downloadwl

Kod:
    http://turbobit.net/download/folder/1349317

Rar Şifresi Yoktur.

Etiketler

Sürücü kursu oyunu indir,sürücü kursu oyunu oyna,3d driving school indir,3d driving school download,driving school indir,driving school download

1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » 3D Driving School 5 Europe Edition MultiLingual