2ce 1OL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2ce 1OL

2ce 1oL Yeni Bir DÜnya

2ce1ol PortalAnasayfaGaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Similar topics
    Anahtar-kelime
    Gazete movie merkezi Smart Security metastock ESET hafıza Fortune maker corel anket Hangi Payback Arial Soldier
    En son konular
    » AKAYEV.NET
    Galatasarayli Olmak Ayricaliktir...Siddetle Okumanizi tavsiye ediyorum Icon_minitimePtsi Nis. 27 2015, 15:47 tarafından 1OL(AZRAİL662)

» K-Lite Codec Pack Update 10.0.9 TR - indir Katılımsız
    Galatasarayli Olmak Ayricaliktir...Siddetle Okumanizi tavsiye ediyorum Icon_minitimeCuma Eyl. 26 2014, 23:00 tarafından kursunlu

» Microsoft Office 2013 Türkçe Orjinal 32&64 Bit Full Tek link indir
    Galatasarayli Olmak Ayricaliktir...Siddetle Okumanizi tavsiye ediyorum Icon_minitimeCuma Eyl. 26 2014, 22:59 tarafından kursunlu

» TÜM ÜYELERE
    Galatasarayli Olmak Ayricaliktir...Siddetle Okumanizi tavsiye ediyorum Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13 2014, 12:32 tarafından 1OL(AZRAİL662)

» Msn Messenger 2014
    Galatasarayli Olmak Ayricaliktir...Siddetle Okumanizi tavsiye ediyorum Icon_minitimeSalı Haz. 24 2014, 05:41 tarafından recep59

» Web Creator 5.1
    Galatasarayli Olmak Ayricaliktir...Siddetle Okumanizi tavsiye ediyorum Icon_minitimeC.tesi Haz. 21 2014, 02:52 tarafından recep59

» PC Kaleci 2014
    Galatasarayli Olmak Ayricaliktir...Siddetle Okumanizi tavsiye ediyorum Icon_minitimeSalı Haz. 17 2014, 01:03 tarafından recep59

» yeni dünya Dünya düzensizliği
    Galatasarayli Olmak Ayricaliktir...Siddetle Okumanizi tavsiye ediyorum Icon_minitimeÇarş. Haz. 11 2014, 14:23 tarafından Recep Öztürk

Galatasarayli Olmak Ayricaliktir...Siddetle Okumanizi tavsiye ediyorum Icon_minitimeÇarş. Haz. 11 2014, 14:18 tarafından Recep Öztürk

Galatasarayli Olmak Ayricaliktir...Siddetle Okumanizi tavsiye ediyorum Icon_minitimeÇarş. Haz. 11 2014, 14:14 tarafından Recep Öztürk

» DriverPack Solution 13 Final Full Download indir
    Galatasarayli Olmak Ayricaliktir...Siddetle Okumanizi tavsiye ediyorum Icon_minitimeÇarş. Haz. 11 2014, 14:10 tarafından Recep Öztürk

Galatasarayli Olmak Ayricaliktir...Siddetle Okumanizi tavsiye ediyorum

YazarMesaj
    mklbyrk
    Moderator
    Moderator
    mklbyrk

Erkek
    İletisi : Lütfen 'Turkche' Konuşmayın
    Deneyim :
    Galatasarayli Olmak Ayricaliktir...Siddetle Okumanizi tavsiye ediyorum Left_bar_bleue41 / 10041 / 100Galatasarayli Olmak Ayricaliktir...Siddetle Okumanizi tavsiye ediyorum Right_bar_bleue

Seviye :
    Galatasarayli Olmak Ayricaliktir...Siddetle Okumanizi tavsiye ediyorum Left_bar_bleue22 / 10022 / 100Galatasarayli Olmak Ayricaliktir...Siddetle Okumanizi tavsiye ediyorum Right_bar_bleue

Saygınlık :
    Galatasarayli Olmak Ayricaliktir...Siddetle Okumanizi tavsiye ediyorum Left_bar_bleue22 / 10022 / 100Galatasarayli Olmak Ayricaliktir...Siddetle Okumanizi tavsiye ediyorum Right_bar_bleue

Aktiflik :
    Galatasarayli Olmak Ayricaliktir...Siddetle Okumanizi tavsiye ediyorum Left_bar_bleue41 / 10041 / 100Galatasarayli Olmak Ayricaliktir...Siddetle Okumanizi tavsiye ediyorum Right_bar_bleue

İşletim Sistemi : Galatasarayli Olmak Ayricaliktir...Siddetle Okumanizi tavsiye ediyorum Yk-vis11
    Ruh Hali : Galatasarayli Olmak Ayricaliktir...Siddetle Okumanizi tavsiye ediyorum Tuhaf10
    Rep Puanı : 1
    Rep Gücü : 268

Galatasarayli Olmak Ayricaliktir...Siddetle Okumanizi tavsiye ediyorum Empty
    MesajKonu: Galatasarayli Olmak Ayricaliktir...Siddetle Okumanizi tavsiye ediyorum   Galatasarayli Olmak Ayricaliktir...Siddetle Okumanizi tavsiye ediyorum Icon_minitimePerş. Mart 25 2010, 18:46

Bir GS’li, bir FENERLİ ve BJK’li Arabistanda yasak olmasına rağmen bir otelde içki içerken yakalanırlar Mahkemeye çıkarılırlar karar İDAM itiraz ederler ve karar ömür boyu hapis cezasına çevrilir Ama o gün bayrama denk geldiği için Prens Hazretleri cezayı kaldırıp hepsine 20 kırbaç ceza verir Bizimkileri sempatik bulduğu içinde bi kıyak daha yapıp herkese cezasını hafifletmek için bir istek hakkı tanır
    forumson.com - Galatasarayli Olmak Ayricaliktir...Siddetle Okumanizi tavsiye ediyorum.. BJK’li: "Sırtıma bir yastık bağlayın" der 10 kırbaçtan sonra yastık paramparça olur ve pek fayda etmez
    Uyanık FENERLİ bunu görünce "Sırtıma iki yastık bağlayın " der Ama iki yastık bile 10 kırbaca dayanamaz
    Sıra GALATASARAYlıya gelince Prens Hazretleri: "Bak GALATASARAYLI sana acıdım Süper Ligi kaçırdınız 100’üncü senenizde başarısız oldunuz,hekemlerden çektiniz Bu yüzden sana iki istek hakkı veriyorum"
    Peki der GALATASARAYLI:"O zaman bana 40 kırbaç vurulsun" Herkes şaşkına döner
    Prens Hazretleri:"peki ikinci isteğin nedir?" diye sorar
    GALATASARAYLI pis pis sırıtarak " FENERBAHÇELİYİ sırtıma bağlayın" der
    http://www.byrkmkl.tr.gg

Galatasarayli Olmak Ayricaliktir...Siddetle Okumanizi tavsiye ediyorum
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » salihlerle beraber olmak